Smuteční řeč (pohřební řeč, proslov, projev)

Dobrý den, jmenuji se Darina Pawlusová a ráda bych Vás informovala o tom, že nabízím napsání smuteční řeči podle Vašich požadavků. Z vlastní zkušenosti vím, jak těžké a zdrcující je ztratit milovaného člověka a proto ke každé zakázce přistupuji srdcem a snažím se o maximálně lidský přístup. Rodina musí zařídit spoustu věcí, a přitom jsou všichni smutní, často propadají panice a nenapadají je vhodná slova, která by tak úžasného člověka popsala..

A proto jsem tady a s úctou Vám nabízím svou pomoc, protože každý člověk, který opustil tento svět, si zaslouží důstojné poslední rozloučení. Na internetu sice můžeme najít velké množství vzorů, ale připadají mi neosobní a všechny podobné. Osobní, srdečná a emocionální smuteční řeč totiž přispívá k tomu, že si našeho milovaného člověka živě vybavíme a poslední rozloučení se díky ní stane jedinečným.

Pokud budete mít o napsání smuteční řeči zájem, navštivte prosím mou webovou stránku https://smutecnirec.cz/ a moji FB stránku Smuteční řeč - důstojné poslední rozloučení nebo mi napište na e-mail smutecnirec@gmail.com.

ID: 15335450 Naposledy upraveno 06.05.2021 v 06:31

777023532 (WhatsApp)
Frýdek-Místek (738 01)

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: vzkazy, oznámení